Gamercard

8 Nisan 2013 Pazartesi

Jeff The Killer Hikayesi Türkçe


Çeviri:Utku Can Ökmen (bloodniko)
BILINMEYEN KATIL HALA BULUNAMADI

Tahmin edilemeyen cinayetlerden haftalar sonra, bilinmeyen katil hayla kayıtların en üstünde.Genç çocuk katilin saldırılarından kurtulmuş ve hikayesini anlatıyor.
"Kötü bir rüya gördüm ve gecenin yarısında uyandım," "Camın bazı nedenler dolayı açık olduğunu gördüm ve kapatmak için kalktım yatmaya geri dönmek için yatağıma gittim.Garip bir his doğdu içime, sanki birisi beni izliyordu etrafa baktım az kalsın yatağımdan zıplıyordum.Orada perdelerin arasında birşey beni gözetliyordu.2 tane göz gördüm ama bunlar normal göz değildi.Onlar karanlıktı ve tıpkı bir daire gibi gözü vardı.Onun ağzını gördüğüm zaman nasıl desem.. Uzundu.. Korkunç bir gülümseme vardı. Bu gülümseme o kadar korkunçtu ki bedenimle beraber saçım bile titredi.. sanki bir heykel gibi izliyordu beni..
Ve o konuştu "Uyumaya git." Çığlık attım, ve bıçağını çekip kalbime nişan aldı. Yatağımın üstüne zıpladı.. Tekmeledim,yumrukladım,etrafında dönüyordum. Odaya babam girdi. Adam elindeki bıçağı babamın omzuna fırlattı.Eğer komşulardan birisi polisi arasaydı.. belki adamın işi biticekti.
Polis hayla bu adamı arıyordu. Eğer birisi bu açıklamadaki herhangi bir şeyle karşılaşırsa lütfen polis departmanına başvurun.


Jeff ve ailesinin yeni bir komşuları vardı. Onların babası işinde terfi edilmiş, ve en iyi şekilde yaşayan "Zevk" Dolu bir komşular.(Bu cümlede İngilizce manası Türkçe manası farklı geldiğinden dolayı biraz karmaşık çevirmek zorunda kaldım.)Jeff ve onun kardeşi Liu hiç şikayet etmediler.Yeni,Daha iyi ev.Sevmemek eldemi?Taşınırken,komşulardan biri gelir.
"Merhaba" "Ben Barbara; ben bu sokağın ötesinde oturuyorum.Sadece kendimi ve oğlumu tanıtmak için geldim" Kadın arkasını döner ve oğlunu çağırır. "Bak Billy, Bunlar yeni komşularımız." Billy'de merhaba dedikden sonra içeri girerler.
"Şey,"dedi Jeff'in annesi, "Ben Margaret, ve buda benim kocam Peter, bizim iki oğlumuz var,Jeff ve Liu" Kendilerini tanıtdıktan sonra,Barbara Bill'in doğum günü için onları davet etti. Jeff ve ailesi ev işlerini bitirdikten sonra Jeff annesinin yanına gider.
"Anne,Neden bizi çocukların partisine davet ettin? Eğer farkında değilseniz, Ben bir gerizekağlı bir çocuk değilim."
"Jeff,"Dedi annesi,"Biz buraya taşındık;Ve biraz komşularımızla vakit geçirmemiz gerek.Şİmdi Biz partiye gidiyoruz, Ve NOKTA." Jeff konuşmaya başladı fakat kendini durdurdu, Kendiside hiç bir şey yapamıyacağını biliyordu.Odasına yürüdü ve yatağına uzandı ve tavana doğru baktı ve aniden garip bir his hissetti.. Acı dolu değildi ama kötü bir hisdi. Jeff bunun sadece kramp yada başka bir şey sandı ve annesinin sesini duydu. Ve yanına gitti.
Sonraki gün, Jeff merdivenlerden indi ve kahvaltı etti ve okula gitmek için hazırlandı.Kahvaltısını ederken o garip hissi tekrar hissetti ama bu sefer çok ağır ve güçlüydü. Hafif bir acı verdi kendisine.Fakat yine umursamadı.Otobüs durağına gittiler ve otobüsü beklerken bir kaç çocuk kaykay ile üstünden zıpladılar,"Noluyor lan!?" dediler.
Kaykaya tekme atıp eliyle aldılar. olar 12 yaşındaymış gibi görünüyorlardı.Jeff den bir yaş küçük.Aeropostale T-Shirt ü ve yamalı blue jeans giyiyordu.
"Vay,vay,vay görünüşe göre biraz yeni et bulduk." Birden 2 başka çocuk belirdi. birisi sıska biriside iri yarı."Ve o Troy." Onlar şişman çocuğa baktı.
"Ve ben" Dedi birinci çocuk,"Ben Randy.Şimdi,Siz çocuklar küçük bir bedel ödemelisiniz yol parası gibi."Liu ayağı kalktı,Ve yumruk atmak için hazırlandı ve çocuklar Liu ya bıçaklarını çektiler."Demek öyle. Ben daha çok birlik olmayı tercih ediyordum ama siz zor yolu tercih ettiniz."Çocuklardan birisi Liu nun cüzdanını aldı.Jeff yine aynı hissi hissetti. Fakat bu sefer çok güçlüydü hatta yakıyordu.Ayağa kalktı, ve Liu yu oturttu ve onu yoksaydı ve çocukların üzerine doğru yürüdü."
"Dinle beni seni küçük serseri,hemen kardeşimin cüzdanını vericeksiniz!"Randy cüzdanı cebine soktu ve bıçağını çekti.
"Oh? Ne yapıcaksın?" Jeff çocuğun burnuna kafa attı.Sonra Jeff çocuğun bileğini alıp kırdı.Randy çığlık attı ve Jeff bıçağı onun elinden aldı.Troy ve Keith koşarak uzaklaşmaya çalıştı,fakat Jeff çok hızlıydı. Randy i yere attı.Keith koşmaya çalıştı.fakat Jeff yetişti ve Keith in kolunu bıçakladı.Keith bıçağını düşürerek yere düşerek çiğlık atmaya başladı.Troyda koşuyordu.Fakat Jeff in bıçağa ihtiyacı yoktu. Jeff Troy un miğdesine doğru sert bir yumruk attı. Troy yere düştü.Yere düştüğü gibi ortadan kayboldu. Liu hiç bir şey yapamadı fakat hayretler içinde Jeff e doğru bakıyordu.
"Jeff Bunu nasıl yaptın!?"Dediği şey bu kadardı. Otobüsün geldiğini gördüler ve olabildiğince hızlı koşmaya başladılar otobüs sürücüsü Randy ve diğerleri için koşuyordu.Jeff ve Liu okula gittiler, Ne olduğu hakkında bir şey söylemeye cesaret edemediler.Yapabildikleri oturup ve dinlemek.Liu kardeşinin birkaç çocuğu hakladığını biliyordu, fakat Jeff daha fazlasını biliyordu. Bu bir şeydi, korkunç bir şeydi. ne zaman bu hissi hissetse güçleniyordu, birilerini acıtmak gibi..Eve geldiklerinde ailesi bugün nasıl bir gündü diye sorduklarında garip bir ses ile "Bu gün harika bir gündü !"Ertesi sabah kapının çaldığını duyan Jeff aşağı indi ve iki tane polis ve annesini gördü.Annesi sinirli gözüküyordu.
"Jeff bu polisler diyorki sen 3 çocuğa saldırmışsın. Fakat bu normal bir saldırı değil, onlar bıçaklaşmış. BIÇAKLANMIŞ OĞLUM!."
"Anne onlar ben ve Liu ya bıçak tutmuştu."
"Oğlum," dedi polislerden birisi,"Biz 3 çocuk bulduk 2 si bıçaklanmış, birisinin miğdesinde çürük var, ve birde kaçmaya çalıştığın hakkında tanığın var. Şimdi bize ne diyeceksin?" Jeff diyebileceği tek şey ikisinin saldırıya uğradığıdı. Fakat bu işe yaramıyacaktı.Yani Jeff kendisini veya Liu yu koruyacak hiç bir şey yapmadı.
"Oğlum,sakin ol"Jeff bunu yapamadı,
"Bayım,O.. o bendim. ben onların hepsini hakladım Liu beni engellemeye çalıştı ama durduramadı beni."Polis partnerine ve ona doğru baktı.
"Şey çocuk, görünüşe gör.."
"Bekle!"dedi Liu.Liu nun elinde bir bıçak vardı. Polisler silahlarını çekti ve Liu ya doğru doğruttular.
"O bendim, hepsini ben dövdüm!"
"Oğlum,sadece o bıçağı indir," Dedi polis. Liu pıçağı attı ve ellerini kaldırıp polislere doğru yürüdü.
"Hayır Liu,O Bendim! Ben yaptım!"Jeff ağlayarak okuyordu.
"Hah,Kendini suçlamaya çalışma.Tamam beni götürün."Polis Liu yu arabaya götürdü.
"Liu, Söyle ona o bendim! SÖYLE ONLARA! BENDİM!" Jeff'in annesi Jeffi tuttu.
"Jeff lütfen, yalan söylemene gerek yok.Liu nun olduğunu biliyorduk, durabilirsin."Jeff yardım edemeden araba uzaklaştı.Bir kaç dakika sonra Jeff'in suratında bir şey yanlış gidiyordu.
"Oğlum bu da ne?"Jeff cevap vermedi.Onun ses telleri ağlamaktan kasılmıştı.Bir saat sonra Jeff eve doğru yürüdü, ailesini görmüşleri hepsi şaşırmış,üzgün ve hayal kırıklılığına uğramışlardı.Jeff onlara bakamamıştı.Jeff uyumaya gitti ve aklındaki bütün şeyleri unutmaya çalıştı.Bugün Cumartesi. Jeff annesi sayesinde uyanmıştı,mutlulukla,suratı gün ışığı gibi parlıyordu*.(*=İngilizce atasözü gibi bir şey bkz. mutlu olmak)
"Jeff, Gün geldi." dedi ve perdeleri açtı annesi.
"Ne,Bugün ne var anne?"
"Bugün Billy nin partisi var."
"Anne şaka yapıyorsun değilmi?
"Jeff biz ikimiz ne olduğunu biliyoruz.Bu parti aranızı açacağına inaniyorum.Şimdi giyin."Jeff'in annesi odadan ayrıldı.Sıradan bir T-Shirt ve Jeans giyerek aşağı kata indi.
"Sadece bunlarımı giyiceksin?" dedi Annesi
"Çok fazla giymekten iyidir."dedi.
"Git biraz giyin.Güzel bir izlenim yaratmak istiyorsan." dedi babası.
Jeff, "Süslü kıyafet giymek istemiyorum!" diye bağırdı.
"Sadece bir kaç şey giy." dedi annesi. Jeff etrafına bakındı bir şeyler bulamadı zaman geçtikçe siyah bir pantolon ve beyaz bir kapüşon giydi.
"Sen ne giyiyorsun öyle?"Dedi ikiside(Annesi Babası).Anneside "Oh, Değiştiricek vaktimiz yok sadece gidelim!"Bill'in evine uğradılar bütün aileler çok sıkı giyinmişti. Fakat Jeff evde hiç çocuk görmemişti.
"Çocuklar dışarıda.Jeff,onlarla tanışmak istermisin?" Dedi Barbara.
Jeff dışarı çıktı ve çocukları gördü. Kovboy köstümleriyle kendilerine ateş ediyorlardı plastik silahlarla.Bir çocuk geldi elinde bir oyuncak silah vardı."
"Hey. Bize katılmaya ne dersin?" dedi.
"Ah hayır çocuk. Bu şey için çok yaşlıyım."Sonra çocuk köpek bakışıkyla Jeff e doğru baktı.
"Lütfeeen" Dedi çocuk. "Peki" dedi Jeff. Şapkayı taktı ve çocuklara ateş etmeyi başladı. İlk başta bunun çok saçma olduğunu düşündü fakat sonradan hoşlanmaya başladı.Hatta havalı olduğunu bile düşünmeye başladı.Aniden garip bir ses duydu. Randy Troy ve Keith kaykaylarıyla beraber jeff in üstüne zıpladı. Jeff oyuncak silahını düşürdü. Randy Jeff e nefret dolu gözlerle bakıyordu.
"Merhaba,Jeff, değilmi?" dedi. "Bizim bir kaç bitmemiş işimiz var galiba." Jeff bereli burunu görünce. "Galiba en son hepinizin altınıza sıçmanızı sağlamıştım, ve sen benim kardeşimi hapisaneye gönderdin."
Randy sinirli gözlerle suratına baktı."Oh hayır,sen bizim kıçımızı tekmelemiş olabilirsin o gün fakat bugün değil." Sonra Randy Jeff e doğru koştu ikiside yere düştü Randy Jeff'in burnuna yumruk attı, ve jeff onun kulaklarınından tuttu ve karşılık verdi. Çocuklar çığlık atıyordu ve aileler koşarak evden dışarı çıktı. Troy ve keith ikisi silahlarını ceplerinden çıkardı
Randy bıçağını çekip Jeff in omzuna saplar.
Jeff çığlık atar ve dizlerinin üstüne düşer.Randy suratına doğru tekmelemeye başladı. 3. tekmeden sonra Jeff ayağını tutup çeviriyor,Randy yere düşer ve Jeff kalkarve kapının arkasına yürür.Troy onu tutar.
"Yardıma ihtiyacın varmı?" Jeff i tutar ve verandaya doğru fırlatır.Jeff kan öksürmeye başlar.
"Hadi JEFF DÖVÜŞ BENİMLE!"Jeff i tutup mutfağa fırlatır.Randy bir şişe votka bulur ve Jeff in kafasında kırar.
"Dövüş!" Jeff i oturma odasına fırlatır.
"Hadi jeff bana bak!" Jeff bakar,kafası delik deşik kanlar içindedir."Kardeşini hapisaneye sıkıştıran bendim! Ve şimdi sen burada sadece oturuacaksın ve onun bütün yıl çürümesine izin vericeksin! Utanmalısın!" Jeff kalkmaya başlar.
"Oh sonunda! Kalktın ve dövüşe hazırsın."Jeff'in suratında kan ve votka vardı. Ve yine o garip hissi hissetti."Sonunda.Ayaktasın!" dedi Randy ve Jeff e doğru koştu Bu olduktan sonra Jeff in içinde bir şeyler parçalandı. Psikolojisi bozuldu bütün rasyonel fikirleri yok oldu şimdi her şeyi yapabilirdi.Randy i tuttu ve kalbine doğru bir yumruk attı o kadar serttiki Randy nin kalbinin durmasına sebeb oldu. Randy'nin sesi kesildi ve Randy son nefesini verir. Ve ölür.
Herkez şimdi Jeff e bakıyor. Aileler,Ağlayan çocuklar, Troy ve keith. ikiside Jeff e ateş ettiler fakat ıskaladılar. Jeff merdivenlere koştu Tory ve keith onu takip ettiğini hissetti. tuvalete kadar takip ettiler. ve Jeff havlu askısını alıp Troy ve keith mücadelenin içindeler. Bıçaklar hazırdı.
Troy Jeff'e bıçak salladı,ama işe yaramadı Jeff havlu askısını Troy'un suratına geçirdi. Troy yere düştü ve tek Keith kaldı.Troy dan daha çevikti ve Jeff havlu askısını salladıktan sonra eğildi ve bıçapı bırakıp jeff in boynunu tuttu. Onu duvara doğru itti. Çamaşır suyu gibi bir şey üstlerine döküldü.ikisinide yaktı ve ikiside çığlık atmaya başladı. Jeff gözlerini yapabileceği en iyi şekilde sildi ve havlu askısını keith in lafasına salladı.Keith de garip bir gülüş vardı.
"Çok komik olan ne?" diye sordu Jeff. Keith çakmağını çekti ve "Nemi komik?"Dedi."Senin çevren tamamen alkol ve çamaşır suyu." Sonra Jeff e doğru çakmağı fırlattı. ve Jeff alev aldı. Jeff kötü bir çığlık attı. yuvarlanarak ateşi söndürmeye çalıştı fakat olmadı. alkol onu cehenneme sürüklemişti nerdeyse. hol a doğru koştu. merdivenlerden düştü ve herkez çığlık atmaya başladı Jeff i gördükten sonra.
Jeff uyandığı zaman hiç bir şey göremiyordu, fakat omzunda bir çarpıklık sezdi ve her tarafında dikişler olduğunu fark etti. Ayağı kalkmaya çalıştı tam o sırada hemşire odaya girdi.
"Henüz yataktan kalkabileceğini düşünmüyorum"dedi. Saatler sonra annesinin sesini duydu.
"Tatlım,İyimisin?" Dedi.Jeff onu cevaplayamadı.Suratı tamamen sarılıydı.
"Tatlım iyi haberlerim var. Randy sana saldırdığı konusunda bilgi edinmiş. Liu artık serbest bırakılacakmış." "Ertesi gün serbest bırakılacak, siz ikiniz yine birlikte olabileceksiniz."
Jeff in annesi sarılır ve Jeff e görüşürüz der.2 hafta gibi bir süre sonra bandajları çözülecektir.
"En iyisini umalım,"der doktor. çabucak suratındaki bandajları çıkarır.
Suratı gördükten sonra Jeff in annesi çığlık atar.
"Ne? Ne oldu benim suratıma" der Jeff sonra tuvalete koşar ve suratına bakar.Suratı.. Tamamen berbattı. Dudakları yanmıştı ve kıpkırmızı olmuştu suratı açık beyaza dönmüş,göz kapakları yanmış ve saçı kahverenginden koyu siyaha dönmüştü.(Tıpkı resimdeki surat gibi).Yavaşça elini suratına değdirir ve derisini hisseder.Aynaya baktıktan sonra ailesinin yanına gider.
"Jeff," Der Lui "Bence o kadar kötü değil"
"O kadar kötü değilmi?" der Jeff, "Bu Muhteşem!" Ailesi tamamen şaşırmıştı. Jeff kontrolsüz bir şekilde gülmeye başlar.
"Ah.. Jeff iyimisin?"
"İyimi? bu kadar mutlu olmamıştım hahahhahahaha haaaa, bana bak. Bu surat tamamen harika!"Gülmeyi durduramıyodu.Randy ile dövüşürken Jeff in aklında bir şeyler oldu. akıl sağlığı tersledi. Şimdi tamamen çılgın bir ölüm makinesi, işte bu, ailesi bunu bilmiyor.
"Doktor," dedi Jeff'in annesi, "Benim oğlum iyimi.. hani,kafası.."
"Oh evet, bu tipik sert darbeler yüzünden bu tür şeyler normaldir. Eğer davranışları 2-3 hafta içinde değişmez ise bana getirin onu psikoloji testine sokalım."
"Oh Teşekkürler doktor." "Jeff tatlım hadi gidelim."
"Tmaaaaaaaam Anneciiim, hahahah ahahhhhhaaaaaaaaa!"
Geceleyin Jeff in annesi tuvaletten ses geldiğini duyar ve tuvalete gider. Birisinin ağladığını duyar ve yavaşça girer ve gördüğü şey onu korkutur.Jeff elinde bıçakla suratında bir gülümsemeye benzer bişi yapmıştır.
"Jeff ne yapıyorsun?" diye sorar.
Jeff annesine bakar "Kendimi gülümsemekten bırakamıyorum annecim. birazcık acıtıyor ama buna değer.Şimdi sonsuza kadar gülümseyeceğim! Jeff'in annesi gözünü fark etti gözü sanki bir yüzük gibiydi! Siyah bir yüzük..
"Jeff, senin gözlerin!"
"Suratımı göremiyorum. Artık gözlerimin kapanmasından sıkıldım. bende göz kapaklarımı yaktımki sonsuza kadar suratımı göreyim; yeni suratımı!." Jeff in annesi geriye doğru kaçmaya çalışır. "Sorun ne annecim? Güzel değilmiyim?"
"Evet oğlum," Dedi, "Evet öylesin. H-hadi babanada gösterelim."Hemen koşa koşa kocasının yanına gider."Tatlım,Silahı getir v-" Jeff i görünce konuşmayı bırakır ve elinde bıçağı görür.
"Anne.Yalan söyledin." Bu duydukları son şeydi. Jeff üstlerine doğru koşar ve ikisinide öldürür.
Liu kalkar, ve sesin geldiği tarafa gider ne olduğu hakkında hiç bir fikri yok, sadece gözlerini kapatıp uyumaya çalışır.Birisi onun izlediği hakkında bir hise kapılır. ve bakar.Jeff in eli ağzını kapatmış. Ve bıçağı ona doğru uzatır ve Jeff den kaçmaya çalışır ama işe yarayamaz.Jeff ona doğru fısıldar.

"Shhhhhhh,"Der Jeff,"Sadece Uyumana bak."
Utku Can Ökmen Blog Yazarı

3 Yaşımdan beni Bilgisayar'la ilgileniyorum. Orta Seviye ingilizce. En Sevdiğim Oyun yoktur her oyun aşktır.

59 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. bu kadar ciddi bir şey okuduktan sonra bana kahkaha attırdın ya :D Tebrikler :D

   Sil
 2. Off Abi inciciler Blogumda :D
  https://www.facebook.com/UtkucanOkmen

  YanıtlaSil
 3. Yanıtlar
  1. Beğendiysen Boşver Dil Kurumunu

   Sil
  2. Niye lan, gayet güzel çevirmiş, adam.

   Sil
 4. hayy amk. ne yapmışın sen ya :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tamam anladik .s her yeedesin esra her yerde gzhsjs

   Sil
 5. jeff the killeri çok seviyom la :D profil resmim bile öle amk :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. seviosan faceden ekle jeff kemal kızıldaş

   Sil
 6. Çeviri.... -_- Translate mi kullandın? Orjinali nerde bunun bilen var mı? :D En azından ordan okuyayım :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Translate kullansam bu kadar düzgün olurmu ?.Git Creepypasta'nın orjinalinden bak.

   Sil
  2. Açıkçası biraz gramer hatası vardı :/ Yine de uğraşmışsın eline sağlık :3 Ben de çeviri yapıyorum,çevirilerine biraz da kendi bakış açını kat.O zaman sanki yazının orjinali türkçeymiş gibi oluyor o.O Bir dene :D

   Sil
  3. La olm adam haklı. Translator kullansa sik gibi bir çeviriyle karşılaşır ve yazıdan da bir halt anlamazdın ama yazı gayet anlaşılır, abartmayın.

   Sil
  4. Önemli olan senin bakış açın değil çünkü bunu sen yazmadın, bir başkası yazdı, konuyu araştıran ve bilgi sahibi olan bu yazıyı yazan kişii o yüzden kendi bakış açını katarak çeviri yaparsan hatalı çeviri yapabilirsin. Yani önemli olan metni orijinaline en yakın şekilde çevirmek. Lokalizasyondan nefret ederim.

   Sil
  5. La Google'a Jeff the Killer Story yazmaktan aciz misin? Çeviri yapıyormuş bir de, sen onu külahıma anlat.

   Sil
  6. Lan baktım da grameri harbi sorunlu. Kaykaya tekme atma kısmında Jeff kaykaya tekme atıyorsandım amk. :ASD:DAS:DAS:ASD:SDA:AS

   Sil
  7. Al, yazıda yazanlarla birebir aynı diyaloglara sahip, olayı animasyonla anlatan 2 partlık YouTube videosu. Bu kıyağımı da unutma. :D

   http://www.youtube.com/watch?v=VRDYp8UW_1A

   http://www.youtube.com/watch?v=VPFtNvH3L7k

   Bu da bonus. :D

   http://www.youtube.com/watch?v=GNBM_lvEJkE

   Daha tamamını izlemedim. İlk videoyu izliyorum.

   Sil
 7. bana blogunun link'ini yollasana dostum.Seni My Friends kısmına eklemek istiyorum destek çıkmak için

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Pekala :3 İşte link
   http://creepypastaturkce.blogspot.com.tr/
   Bunu yeni açtım aslında,önceden bir tane daha blogum vardı ancak bir anda arama motorunda çıkmamaya başladı.URL'yi yazdığımda da öyle bir blog olmadığı gibi saçmalıklarla karşılaştım.O blogda 100'den fazla çeviri vardı :/ Şimdi baştan başladım,her hafta bir hikaye çevirmeyi düşünüyorum.Oldukça yoğun bir okul hayatım var :3

   Sil
 8. intikam alan kız ve Jeff'in jamına yapışan katili anlamadım?

  YanıtlaSil
 9. ulan topunuz ergensiniz böyle bir şey yok hepsi hikaye amk jeff gerçek değil hayal ürünü

  YanıtlaSil
 10. Hikaye olduğunu ve gerçek olmadını biliyorduk

  YanıtlaSil
 11. Helal utku :D googla yazdım ilk sen çıktın :D ben berk ps3 ten :D

  YanıtlaSil
 12. Jeff The Killeri Seviyorum amk hayranıyım bile !!! Her Neyse Minecraftı Bilen varsa HER SERVERDE ADIM JEFF THE KİLLER!!!!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. So Good anyway.... Go to SLEEP!!!!

   -Jeff The Killer

   Sil
  2. benimde sw de ad JeffTheKiller

   Sil
 13. Ben yazının Ekşi Sözlük'teki jeff the killer başlığındaki 2. entry'de yazan şu versiyonunu okumuştum ve orada o kadar da detaylı anlatmıyordu. Yazıyı tekrar okuyunca "ayıp lan, kardeşin senin için hapse giriyor ve sen onu öldürmeye çalışıyorsun" dedim, aklıma şu kısım gelince "gözlerini açtığında jeff orada bıçağı liu'ya saplamak için hazır beklemektedir." Meğerse çocuğun suçu yokmuş, yaşadıkları çok ağır geldiği için akli dengesini yitirmiş ama ben Jeff the Killer'ın o kadar da korkunç olduğunu düşünmüyorum, şahsen. İki Resim Arasındaki 7 Farkı Bulun adlı videodaki zoekende çıkan yaratık daha korkunç. İnsanı altına sıçtırtır. :D

  https://eksisozluk.com/jeff-the-killer--3793399

  Aslında direkt yazıyı kopyalamıştım fakat 4.096 karakter sınırlaması varmış.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. He la karı hakkında yorum yapmadım. Ulan insan ne yapmış olursa olsun çocuğunu öldürmek ister mi hiç bu nasıl annelik? Amk doktor demiş işte "bu tipik sert darbeler yüzünden bu tür şeyler normaldir. Eğer davranışları 2-3 hafta içinde değişmez ise bana getirin onu psikoloji testine sokalım." diye. Olmadı akıl hastaneleri var, olay fake. :D Ki 13 yaşında çocuğun kafasında votka şişesi kıracaksın da o hâlâ ayık kalacak, imkânsız. O yaştaki bir çocuğun kemik gelişimi tamamlanmamıştır daha ve bir yetişkinin kafasında bile bira şişesi kırsanız bayılır.

   Sil
  2. Ki amk insan çocuğu, onu öldürmek istese bile kıyamaz ona. Bir de son attığım yani şu videoda Jeff'in 2 tane kardeşi var, 2. kardeşi Hollie adında bir kız ve yazıda yazan hiçbir olay olmuyor, bu videoda. Videoda anlatılan şey, Jeff'in kız kardeşinin serseri bir arkadaşı olması ve bu elemanın kız kardeşini aldatması ve Jeff'in de bı elemanın, kız kardeşini tuzağa düşürdüğünü söylemesi üzerine, elemanın da "senin kız kardeşin? Hangis kız? Oh, anladım. O, şişman, çirkin esmer. Yanılıyor muyum mi?" demesi üzerine burnuna yumruk attıktan sonra bu elemanın da "kötü bir davranış, Jeffy" deyip Jeff'in gözüne sprey boya sıkması ve Jeff'in öldürme içgüdüsünün hareketlenmesi üzerine "Damien, sana acının ne anlama geldiğini öğretmeye geliyorum" dedikten sonra Damien'ın(elemanın adı) "ve sana ateşin acısının anlamı öğreteceğim" gibi bir şey deyip, çakmağı çakmağı çakıp, spreyi sıkarak Jeff'i yakması. Diğer kısımlar aşağı yukarı aynı ama çok da detay verilmemiş, hastanedeki doktorla, Jeff'in annesi arasında geçen diyalog yok mesela. Hatta Jeff, direkt evde uyanıyor. Liu ile arasında geçen diyaloğa benzer bir diyalog Hollie ile geçiyor. Yani Hollie, bu yazıda anlatılana göre hem Liu'nun hem de Margaret'ın rolünü üstleniyor ama kız "o kadar da kötü değil" demiyor. "Jeff, yüzün... Çok üzgünüm" diyor, herhâlde bu olayı yapan sevgilisi olduğu için kendisini suçluyor, bir nevi. Daha sonra annesiyle arasında geçen son diyaloglar Hollie ile geçer. Daha sonra Damien, gazetelerden Jeff'in seri katil olduğu yazıyı okuyup, bunu saçma olarak yorumlarken, Jeff gelir ve Damien'ı bıçaklar, daha sonra onu bir makara gibi bir düzeneğe ip üzerinde asılı duracağı şekilde bağlar. Sonra Damien'e medikal sınıfı novacaine vereceğini söyler ve Damien'ı öldürmüştür ve kendi kendisine konuşurken bir gözünü çıkardığını ve tatlı anılar için bir fotoğraf çekeceğini ve gülümsemesini söyler. Daha sonra "sorun ne? Kameraya gülümsemek istemiyor musun?(yabancıların, fotoğraf makinesine kamera demesine de hastayım. Kamera ayrı, fotoğraf makinesi ayrı amk. Kamera fotoğrf d çeker ama fotoğraf makinesi video çekemez! Gerçi sözlükten baktım şimdi, fotoğraf makinesinin çevirisi camera olarak da geçiyor ama photo camera olarak da geçiyor) Üzülme, seni ateşli bir yoldan gülümseteceğim!" gibi bir şey diyor, sonra devam ediyor "şimdi sabit durmaya devam et, bunun özensiz olmasını istemiyorum" diyor. Daha sonra bir şeyler daha diyor. Damien'in gözünün açık olduğunu ve ağladığını duyuyoruz videoda ama sanki ölüymüş gibi hiç cevap vermiyor ve hem Hollie'nin hem de Damien'in ağzını Glasgow smile olacak şekilde bıçakla kesmiş. Yani dudak kenarlarından, belli bir yere kadar kesmiş, işte. Daha sonra "Liu'ya gideceğim" diyor ve burada macera bitiyor. Şimi Liu'ya gelelim. Bahsedildiği gibi aslında çocuk aklını kaybetmemiş, sadece bu içgüdüsü kendisini kontrol etmesini ve akli dengesini yitirmiş gibi davranmasına sebep oluyor fakat çocuk, Liu'ya karşı çok doluymuş yani öyle ilk videolardaki ve yazıdaki anlatıldığı gibi o kadar da iyi bir kardeşlikleri yokmuş(kötü dee demiyorum). Jeff, meşhur lafı olan "Go to sleep" lafını söyler ve(millet "yat artık o.ç" diye Jeff'in swf'sini paylaşıyordu. Demek ki çocuğun lafı yüzünden bu espri altında paylaşılıyormuş, bu swf. :D) Jeff'i beklemek için pusuya yatar. Dürbünle Liu'yu gözetler ve "bu o, bunun hakkında hiç şüpe yok" der. Liu dışarıda mı evin içinde mi tam anlamadım ama kendi kendine konuşurken birden Jeff belirir ve "üzülme, bu sadece benim" der ve koşarak Liu'ya bıçaqğı saplamaya çalışır fakat Liu çekilince bıçak kapıya saplanır.

   Sil
  3. Liu çığlık atar ve dehşet içinde "ah! Sen kimsin ve ne istiyorsun?!" der ve Jeff gülerek "ha, beni kanımdan bile tanıyamadın mı?" gibi bir şey der. Liu da "bekle, kan mı?" der, Jeff de "sana ipucu vermeme izin ver" der ve ikisinin çerçeveletilmş fotoğraflarını gösterir. Liu da hiç şaşırmamış gibi "Jeff? Ama neden? Neden bunu kendi ailene yapıyorsun?!" der, Jeff de "bunun nedenini bilmek mi istiyorsun? Haklısın, sana söyleyeceğim" der ve olayı anlatmaya başlat, "gittiğin zaman sana insanların öldürücü duygulara sahip olduğunu söylediğim zamanı hatırlıyor musun ? Bu, insanlara zarar verme isteğimdi(yazıyı yarım yamalak okuyunca sandım ki insanların duygularının incindiğini önemsiyor. :D Neyse devamını da buraya yazarken öğreneceğim). Ama sen, sen önemsemedin. Benim hakkımdaki bir şey umurunda değildi(gibi bir şey demiş. "you didn't care about me!" cülmlenin orijinali)! Koleje gitmeye devam ettin. Ijyk senn kendi ailenden daha önemliydi. Beni tüm bu hislerle başa çıkmak zorunda bıraktın, ben anlayamadım("I could'nt understand" demiş). Ve anneme veya babama söyleyemedim! Tekrar normal olmaya çok uğraştım, ama... ...sinirlendiğim zaman sebepsiz yere istedim... Kendimi kontrol edemedim. Öldürmek çok iyi hissettiriyor! Sen... önemsemedin... Liu... kolej... gitmek... ölüm... gülmek..." dedi, Liu kendinden geçmişti, "şimdi kaçmak için bir şans" diye düşündü ve koştu. Jeff, "Uh... I... Liu Liu!! Senin içini deşeceğim, Liu, buraya geri dön!" der. Liu elinde bir tabancayla gelir ve tabancayı Jeff'e doğrultarak, "dur!" der ama bu kısımlar seslendirilmemiş. Jeff(bu kısımda akt yazı eklenmemiş duyduklarımdan anladığım kadarıyla yazıyorum), "bana, diğer video oyunlarında onlardan birine yaptığın gibi ateş edeceksin(veya duruma göremi "edeceksin?" denebilir.). Hadi bana evinde daha fazla ateş et, kardeşim." der ve Liu, gayet kızgın bir suratla "B-b-beni bunu yapmaya zorlama, Jeff" der ve Jeff, "üzülme..." der ve bıçağını kaldırıp "...yapmayacağım" der ve bıçağını Liu'ya doğru fırlatır. Bıçak, Liu'nun karnuına saplanır ve Liu "agh!" diye çığlık atar ve Liu kanlar içinde yerde yatarken Jeff de kahkaha atarak 1heheh, bu çok kolay oldu. Ugh! Benim kafam! Benim kafamda ne var? Urgh... hayır! Liu! Ben ne yaptım?! Bunu kastetmedim! Bunu kastetmedim!! (Gözleri yaş içinde)Hollie, Damien, Liu..." der ve eşine çift namlulu tüfeği alır ve ...çok üzgünüm." der ve ateş eder ve elmacık kemiklerinin üstünden, neredeyse göğüs hizasına kadar boynunun ve vücıudunun o kısmıının geri kalanı parçalanır ve dili dışarıda kalmış bir biçimde ellerini sallayarak birtakım sesler çıkarır. "Auuuuuugh..." der ve video biter. :D Ama bu video daha saçma. Birincisi adam neden sırf burnuna yumruk atan birinin gözüne sprey boya sıksın ve kendisini tehdit ettikten sonra bu sefer sprey boyayı üzerine sıkıp, onu ateşe versin? Hayır, Jeff, Damien'i öldüreceğini de söylemiyor, sadece ona zarar vereceğini belirten bir tehditte bulunuyor. Daha sonra bu hikâyede Jeff'in, akli dengesini kaybedip, insanları öldürme içgüdüsünü kontrol edememesini sağlayacak bir olay da yok. Tamam yanmış falan ama öbürkü videoda kardeşi kendisi yüzünden hapse giriyor ve bir sereri de bunu, Jeff'in yüzüne karşı söyleyince ve tekrar bu hissi hissedip, üzerine ateşler içinde yanınca akli dengesini yitiriyor. Burdaki hikâye daha mantıklı. Amk 2 saatten beri yazıyorum. Saat tam 1'den beri mi artık ne zamandan beri bilmiyorum ama çok zamanımı aldı bu yazı, gerçi başka şeylerle de ilgilendim ama zamanımın %90'ını bu yazıya harcadun(yazıyı yazmaya başlamamdan itibarenki zamanı kastediyorum). Ve tahmin ettiğim gibi yazı sığmadı ve yine tahmin ettiğim gibi yazı 7000 civarında karakter içeriyor. :D

   Sil
  4. Videonun linkini tekrar atar mısın?

   Sil
 14. Çok fazla imla ve yazım hatası var,Ayrıca aynı oranda anlatım bozukluğuda bulunuyor.

  YanıtlaSil
 15. Lan Yarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  dım edin :D

  YanıtlaSil
 16. 5. Sınıftan kalma ingilizceyle çevirdin sanırım. Madem beceremiyorsun milletin vaktini çalma.

  YanıtlaSil
 17. adam en azından uğraşmış sennin gibi beleşe konmamış

  YanıtlaSil
 18. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 19. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 20. jeff candır gerisi heycan ve piskopatdır

  YanıtlaSil
 21. jeff candır gerisi heycan ve piskopatdır

  YanıtlaSil
 22. Gençler bu hikaye gerçek go to sleep

  YanıtlaSil
 23. Hahaha hepiniz topsunuz gaysınız lezbiyensiniz hahaha

  YanıtlaSil
 24. ben bu adamı şöyle tanıdım arkadaş bana link attı gir dedi şuydu www.findminecraft.com beni korkutcanı anlamamıştım girince ölesiye korktum sonra jeff the killer i araştırdım oyunu bile varmış ve o adam ölümü severmiş aslında o bir kızmış sonrada bir rüya görünce rüyadakini yapmış azının sağ ve sol tarafını kesip büyültmüş adam hep bıçakla dolaşıp üstelik bıçağı bile yalarmış duğarlara hep kill yazarmış yani ölüm lavoboya bile giderken lavobo küçük penceresindne bile o çıkcak diye korkuyorum yani adamdan baya korkuyorum

  YanıtlaSil
 25. Böyle ciddi bir hikayeden sonra korkmak yerine güldüm
  güzel olmuş

  YanıtlaSil
 26. Böyle ciddi bir hikayeden sonra korkmak yerine güldüm
  güzel olmuş

  YanıtlaSil

Labels

American Dreams American McGee’s Alice Bilim Bilimin açıklayamadığı olaylar. bloodniko Bu Oyun Bölümlerini Oynamanız lazım Comics Crash bandicoot 3 CreepyPasta Hikayeleri CreepyPasta Hikayeleri Türkçe Çizgi Romanlar Daffy.mp4 Türkçe Daffy.mp4Hikayesi Türkçe Dark Souls Deus Ex Devil May Cry - The Chronicles of Vergil Devil May Cry - The Chronicles of Vergil #1 (Türkçe) Devil May Cry - The Chronicles of Vergil #2 Dosya Konuları Dünyanın en zeki serikatili Dünyanın en zeki serikatili kimdir Ed Gein Ed Gein Kimdir? En İyi 10 Roman Uyarlaması Oyun GoldenEye 007 Haberler Halo Combat Evolved Harry Potter İlgilinç Olaylar J.K. Rowling Jeff The Killer Hikayesi Türkçe Jeff The Killer Türkçe Lavanta Kasabası Sendromu Lavanta Kasabası Sendromu / Lavender Town Syndrome Türkçe Lavender Town Syndrome Lavender Town Syndrome Türkçe Lost Silver Türkçe Lost Silver Türkçe Hikaye Mary Celeste Metro 2033 Nightmare Oyunlardan Bilinmeyenler Parasite Eve Pottermore Pottermore Nedir? Seri Katiller Shadow Complex Shadow Of The Colossus Sims Sims 1 Sims 2 Sims 3 Sir Arthur Conan Doyle Spider-man Evrimleş yada öl Suikoden II Super Mario Bros Supernatural Supernatural - Rising Son Supernatural - Rising Son #1 Supernatural - Rising Son Türkçe Supernatural Türkçe Ted Bundy Ted Bundy kimdir Teksas Katliamı Texas Massacre The Amazing Spider-Man - Evolve or Die Volume 1 (Türkçe) The Last of Us The Last of Us - All of Ellie's Jokes The Last of Us - American Dreams #2 The Last of Us - American Dreams #3 The Last of Us - Amerikan Rüyası #1 (Türkçe) The Last of Us - Amerikan Rüyası #2 (Türkçe) The Last of Us - Amerikan Rüyası #3 (Türkçe) The Last of Us - Amerikan Rüyası #4 (Türkçe) The Last Of Us - Ellie'nin Bütün Şakaları.bloodniko The Last of Us American Dreams The Last of Us American Dreams Pack The Last of Us American Dreams Türkçe The Legend of Zelda The Witcher 2: Assassins of Kings Theodere Robert Bundy Theodere Robert Bundy kimdir Tom Clancy’s Rainbow Six Tunguska olayı Türk korku oyunu: Nightmare Türk Oyunu Nightmare Utku Can Ökmen Utkucan Ökmen Yerli yapımı korku oyunu: Nightmare